Bundan bir yıl önce içlerimizdeki kaos bizlere bir ışık gösterdi ve ışığı takip edenlerden birkaçımızın yolları ortak bir noktada kesişti. Ve şimdi
Magic of the Chaos ailesi olarak 16 Şubat 2019’da birinci yılımızı kutlayacağız!

Geçen yıl 17 Şubat’ta ilk partimiz Chaos of the Spirit ile psy-trance severlere merhaba dedik. İran ve Türkiye psy ailesinin sevilen ismi Erf bizimle birlikteydi. 7 Nisan’da ikinci partimiz olan Capitalipsytion Indoor Party & Art Gallery etkinliğini, Psychedelic Art Gallery ve UV.LAB ile birlikte gerçekleştirdik. İsveç’ten Hinkstep kabinde yer aldı. 12 Mayıs’a geldiğimizde üçüncü partimizin heyecanını yaşıyorduk. Magic of the Chaos Free Mind Event ile Makedonya’dan Fobi‘yi ve Yunanistan’dan da Kokobloko‘yu ağırladık. Bu sefer daha heyecanlıydık! Outdoor etkinlikleri de içeren ilk büyük partimizi başarıyla gerçekleştirdik: Magic Halloween Party! Almanya’dan Lunatic Insomnia ve Yunanistan’dan Sishiva‘yı getirdik. 2018’in son indoor etkinliğini de, ustalık sınavımız sayılan Cosmic Jungle ile gerçekleştirdik. Türkiye’den FortyFive ve Spirit Diablero headliner olarak bizimle birlikteydiler. Şimdi sıra 2019’u sallamakta!

2019’un ilk partisi

Bu senenin ilk partisine yaptığı işlerle yurtdışında isminden çokça söz ettiren, başarılı sanatçımız Electic ve yine Fethiye’nin en çok sevilen isimlerinden, aynı zamanda çok iyi davul çalan Itouch, Magic of the Chaos – First Anniversary Experince partisinde sahne alacak. Türkiye’nin en başarılı prodüktörlerinden ve dark psy’ın prensi olarak anılan Saki bizimle birlikte olacak. Aileden Stultita de gecenin ilerleyen saatlerinde hi-tech sound’unu paylaşacak. Warm up’ta ise bu sefer, yeni bir kadın DJ performans sergileyecek: SagaVanga.

Magic of the Chaos – First Anniversary Full Line Up

Ailenin diğer oluşumu Cosmic Fusion, eminiz ki bu partide de, bizleri hayranlıkla gülümsetecek dekor çalışmalarını hazırlayacak. Cosmic Fusion aynı zamanda partinin sergisini de düzenleyerek, birbirinden değerli sanatçıların işlerini ağırlayacak (Eğer sergide siz de yer almak istiyorsanız 6 Şubat’a kadar cosmicfusionart@gmail.com hesabına mail atabilirsiniz.)

17 Şubat’ta yine Kite Base’de görüşmek dileğiyle!

Etkinlik linki: https://www.facebook.com/events/527883884391193/

◆◆◆ LINE UP ◆◆◆

▬ Saki [LIVE]
Space Pirates Records
► https://soundcloud.com/yazsaki
🌐 https://facebook.com/gpetto/

Electic [LIVE]
Dropzone Records/Goa Records
► http://www.soundcloud.com/electicofficial
🌐 https://www.facebook.com/electicofficial/

▬ ITouch – MMP (Mind Manifest Project) – TR
► https://soundcloud.com/itouchthedj
🌐 https://www.facebook.com/iTouchthedj/

▬ Stultitia
Magic Of The Chaos
► https://soundcloud.com/jstultitia
🌐 https://www.facebook.com/Stultitia.music

▬ SagaVanga Cycle (Warm up)
► https://soundcloud.com/el-in-akp-nar
🌐 https://www.facebook.com/sagavanga/