Psychedelic Art Gallery ve Daniel Melegari, 14-15 Kasım tarihlerinde Fethiye’de Aztec Dosage ile müzik prodüksiyonu eğitimi düzenliyor.

Yakın zamanda Türkiye’ye ziyarete gelen Aztec Dosage, bu kurs çerçevesinde Abletoni VST, Audio Synthesis, Fundamental of Vcvrack & Eurorack konularında katılımcılara toplamda 15 saatlik ders verecek.

Ayrıca eğitim ile ilgili kitapçıkların ve HD videoların kopyaları katılımcı öğrencilere kopyalanmamak koşulu ile verilecek.

Tam program etkinlik başlamadan önce sosyal medya üzerinden ve katılımcıların WhatsApp hesapları ile paylaşılacak.

Daha fazla detay almak ve ücretleri öğrenmek için Psychedelic Art Gallery hesabına mesaj atabilir veya Batuhan Güven’i doğrudan arayabilirsiniz (05338894000).

Etkinlik Fethiye’nin harika doğası içinde Euphoria Farm‘da düzenlenecek. Buraya kadar gelmişken eve dönmeden önce çiftliğin doğal ürünlerinden de satın almayı düşünebilirsiniz.

Eğitim Covid-19 kuralları çerçevesinde gerçekleşecek. Kurs en az 5 en çok 20 kişi olacak. Her yerde olduğu gibi maske takmak zorunlu olacak ve oturuşlar sosyal mesafeye göre ayarlanacak. Girişte de organizatörler ateşinizi ölçecek. Bununlu birlikte katılımcılar kendi güvenliği ve sağlığından sorumludur. Etrafta bulunacak olan dezenfektesyonları kullanarak ellerinizi temizleyiniz lütfen.

Acil bir durum olmadığı sürece etkinlik yapılacak. Ayağınıza kadar gelmişken bu etkinliği kaçırmayın derim!

Etkinlik bilgilerini ve gelişmeleri takip etmek için: facebook.com/events/2779123345640499

Aztec Dosage ile müzik prodüksiyonu eğitimi Atman Festival, UvLab, Psychedelic Art Gallery, Daniel Melegari, Euphoria Farm Fethiye ve We are the Hippies sponsorluğunda gerçekleşiyor.