close

Seyahat İpuçları

Seyahat İpuçları ile hayatınıza kolaylık katın. Seyahat ederken işinize yarabilecek, birçok kolaylık sağlayabilecek ve ufkunu genişletebilecek ilgi çekici birçok detaya seyahat ipuçları kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Hayallerinizdeki ülkeye gitmeye karar verdiniz ama işin içinden çıkamadığınız bazı detaylar sizi rahatsız mı ediyor? Yazılarımızda bahsettiğimiz detaylar belki de size kolaylık sağlayacaklar. İçeriklere bir şans verin ve planlamalarınıza dahil edin. Eminiz kendinize göre bir şeyler bulacaksınız. Hem belki siz de seyahatinizden sonra maceralarınızı “We are the Hippies” üzerinde paylaşmak istersiniz.

Yazılarımızda, özellikle ekonomik fiyatlı seyahat rehberlerine yer verirken; aynı zamanda ekolojik ayak izimizi de nasıl azaltabileceğimizden de bahsettik. Yeşil seyahat felsefesini benimsemek birçok açıdan bize büyük farkındalık sağlayacaktır. Sizlere şimdiden iyi yolculuklar!

Parasız ve ucuz seyahat etmenin yolları

Parasız ve ucuz seyahat etmenin yolları

Genellikle insanlar seyahat etmenin çok pahalı olduğunu öne sürüyorlar. Esasen yurtdışında yaptığın harcamalar, evindeki harcamalardan daha fazla değil. İş, çocuk gibi durumlar seyahat etmeyi imkânsız kılabilir -ki bunlar bile istenildiğinde aşılabilecek durumlar- ama para onlardan
Daha fazla oku