Hinkstep, “CAPITALIPSYTION” partisi ile Ankara’ya ilk defa gelerek, 7 Nisan gecesi Kite’da performans sergileyecek.

CAPITALPSYTION” ile hepinizi kucaklıyoruz! Ankara’ya ilk defa gelen “Psychedelic Art Gallery” ve “UV.LAB“, Ankara merkezli “Magic of the Chaos” ekibi ile güçlerini birleştirerek tarihi bir gecenin haberini veriyor. Son zamanlarda Ankara’da yoğunlaşan psychedelic kültüre katkı sağlamayı amaçlayan etkinlik ile uzun bir aradan sonra Ankara’da yurtdışından bir prodüktör müzik yapacak. İsveç’in önemli producer’larından HINKSTEP, “CAPITALPSYTION” kabininde hepimizin aklını alacak. Hinkstep’in sound’larındaki kozmik hissiyatlar ile unutulmaz anların yaşanacağı gecede, aynı zamanda Türkiye’den başarılı dj’leri de görebileceğiz. Türkiye’nin başarılı producer’ı MHAKAVAYA live performans sergilerken, ANARCHIA ve SHNSHO da dj setleri ile unutulmaz bir geceye imza atacak.

Gecenin açılışını ise tanbour performansı ile Ador Hooyar gerçekleştirecek.

Başvuru tarihini kaçırmayın

Bu sefer tüm art gallery’yi, daha önceki art gallery çalışmalarına katılmak isteyip de katılamayan Ankaralı sanatçılar ayırdık. Art gallery’e başvurmak için son tarih 31 Mart’ı kaçırmayın! Birbirinden başarılı tablolar, heykeller ve deneysel çalışmalar ile algılarınızı zorlarken body painting sanatçıları ile vücudunuzu renklendirebilirsiniz.

Hiçbir etkinlikte bizlerden desteğini esirgemeyen Flow Colony ekibi yine led juggling şovları ile gece boyu bizlerle olacak.

Etkinliği takip etmeyi, sayfalarınızda paylaşmayı unutmayın! 

Etkinlik sayfası: https://www.facebook.com/events/152221368795187/?active_tab=about