Psychedelic kültürün ülkemizde tanınmasına ve ilerlemesine vesile olan Psychedelic Art Gallery üçüncü yılını 12-13 Ocak 2018 tarihinde İstanbul Roxy Club’ta kutlayacak. Eşsiz bir parti olacağının sinyallerini veren bu etkinlikte, daha önce deneyimlenmemiş bir sanat ve müzik buluşması gerçekleşecek. Yerli ve yabancı birçok sanatçı performanslarını bu üçüncü yıl kutlamasında görebileceğiz.

Workshoplar ve art gallery ile saat 18.00’da kapılarını misafirlerine açan partinin ilk gününde, Betororman’dan AlphaDub ve Gulbaba Music’ten AhmetJah – Dr.Lokmann ikilisi yer alacak. Sonrasında ise Türk psychedelic müziğin efsane ismi BabaZula sahne alacak.

13 Ocak Cumartesi günü ise program 15.00’da başlayacak. Bu süreç boyunca gün boyu sergiyi ziyaret edebilir hem de workshoplara katılabilirsiniz. Hava kararınca ise dj kabininde Mhakavaya, After Image, Pack ve Of Silas bizlerle olacak. Geceyi ise İsrail menşeili DJ/Productor Pettra tamamlayacak.

Art Gallery kısmında, Boom 2018 ana sahne tasarımcılarından Hakan Hısım’ın işlerini yakından görme şansı elde edeceksiniz. Ayrıca Ley Loosh, Cansu Güvenkaya, Kristal Güngörün, Esra Köse, Seda Elvin, Gözde Gökalemi, Ayhan Mutlu ve Batuhan Güven’in de eserleri etkinlik boyunca sergilenecek. Hemen hemen birçok partiden ve festivalden artık aşina olduğumuz Axismundi Project ve UVLAB ekibi de etkinliğin dekorasyonunu ve visual&mapping’ini yapacak.

Tüm Program

12 Ocak Cuma

18.00 Doors Open
19.00 “Sunshine of Lycian Way” Documentary by Karis Deniz Kara
20.00 Sound Therapy Journey & Performance by Deliköpek Asaf Zeki Yüksel
21.00 Alphadub Live(BetonOrman) – TR
23.00 BABAZULA Live Concert – TR
01.00 AhmetJah b2b DR.Lokmann DJ Set(Gulbaba Music) – TR

13 Ocak Cumartesi

13.00 Doors Open
15.00 Mindfulness Meditation by Harun Kohen
16.30 Juggling Workshop by (duyurulacak)
18.00 Psychedelic Decoration and Production Workshop by Batuhan Güven a.k.a. Axis Mundi Project
19.00 Electronic Music Workshop & Conversation by Orkun Murat a.k.a. Mhayakava
20.00 “Sunshine of Lycian Way” Documentary by Karis Deniz Kara
21:00 OF Silas DJ Set(Crystal Kids) – TR
23:00 After Image Live (Up Records & Conclave Records ) – AUS
00:00 Pack DJ Set (Crystal Kids) – TR
01:30 Pettra Live (UP Records) – ISR
03:00 Mhayakava (D Noir Records) – TR

Bu tarihten itibaren normal dönem biletlerini satın alabilirsiniz. Günlük 35 lira, kombine 60 lira. Eğer kapıdan bilet almak isterseniz günlük 40 lira, kombine 70 liraya bulabilirsiniz. Etkinlik sayfasına ulaşarak biletlerle ilgili hesapları isteyebilir ya da bugece üzerinden çevrimiçi satın alabilirsini.

Gece ile ilgili detayları kaçırmamak için Facebook’taki Psychedelic Art Gallery “3rd Year Anniversary” – ROXY / Istanbul etkinlik sayfasını takibe almayı unutmayın. Ayrıca 13 Ocak etkinliğin bitmesi ardından AFTER NIGHT Vol.4 partisi ile sabah da dans etmeye devam ediyoruz.