Türkiye’deki psychedelic kültürün gelişmesini sağlayan Mind Manifest Project, İstanbul’da Friday Ritüel ismi ile indoor sezonuna çoktan giriş yaptı. 15 Kasım’da Friday Ritüel’in üçüncüsü yine Windy Room’da gerçekleşecek. Mind Manifest, dördüncü buluşmasını ise Label Night adı ile Antalya Shirin Köy’de 23 Kasım’da düzenleyecek.

Gecede Mind Manifest’in köklü ve başarılı isimlerinden TMX Mind ve Psytiger sahne alırken, ekibe yeni katılan Yejades de sound’ını dans severler ile paylaşacak. Fethiye’nin sevilen bateristi ve başarılı DJ’i iToruch da bu gece bizimle birlikte olacak. Ayrıca gecenin ilerleyen saatlerinde A Shirin Project ekibinden Shirinshahgul ve PeaceTherapy ile Yejades’in ateş performanslarının tadına da varacaksınız.

Girişler 50 lira olup, doğum günü olanlar kimliklerini göstererek ücretsiz girebilirler. Dışarıdan kendi alkol ve yiyeceğinizi getirebilirsiniz. Su da alanda ücretsiz olacak.

Benzersiz bir eğlence ve Shirin Köy’ün harika lokasyonu için şimdiden planlarınızı ayarlayın. Kaliteli müziğin keyfine varırken içinde bulunduğunuz doğanın güzelliği sizi benzersiz bir yolculuğa çıkaracak.

Gelişmeleri Facebook etkinlik sayfasından takip edebilirsiniz: facebook.com/events/462864167768717/

🎧 Mind Manifest Label Night Line Up 🎧

🎧 TMX MIND ( MMP – 🇹🇷)
soundcloud.com/tmx-mind-1
🎧 Psytiger (MMP – 🇹🇷)
soundcloud.com/psytiger
undcloud.com/psytiger
🎧 ITouch (MMP – 🇹🇷)
soundcloud.com/itouchthedj
🎧 Yejades (MMP – 🇹🇷)
soundcloud.com/yejades

Shirin Köy’den içinizi ısıtacak bazı fotoğraflar: