Magic of the Chaos ailesi, baharın gelişini Eostre Soul Awakening etkinliği ile 22 Mart‘ta, İzmir Up Stage‘te kutlayacak.

“Baharın gelişiyle birlikte, doğa eski döngüsünü bir kez daha tamamlıyor ve yaşamın yenilenişini müjdeliyor! Uzun kış geceleri boyunca ölümün ve çözülmenin derin uykusunda kalan tabiatın yaratıcı güçlerini, bahar ruhuyla uyandırmak ve danslarımızla kutsamak için buluşuyoruz!

Kadim Bâbil geleneğinde ‘Akitu’, Slav kültüründe ‘Maslenitsa’, İran, Anadolu ve yakın doğuda ‘Nevruz’ adıyla kutlanan bahar bayramları, bizleri kozmik ritimlerle ve yaradılış döngüleriyle yeniden bir olmaya, uyanmaya ve eğlenmeye davet ediyor.

Kuzey Avrupa pagan mitolojisinde bahar ve şafak tanrıçası olan Eostre’nin, doğayı ve tüm yaşamı yenilemek için her bahar ekinoksunda derin uykusundan uyandığı ve dans ettiği söylenir. Biz de Magic Of The Chaos ailesi olarak birinci yılımızı geride bırakırken, baharın gelişini İzmir’de kutlayacağız!”

Magic of the Chaos’ın sanat ve sergi alt oluşumu Cosmic Fusion, bu partinin dekor çalışmalarını üstlenirken, visiual’da Jabi Visual’ın yanında Matradelic’in de çalışmalarını izleyebileceğiz.

Facebook etkinlik: facebook.com/events/1674221856210730

◆◆◆ LINE UP ◆◆◆

Mhakavaya
[Darknox Records – TR] [LIVE]
soundcloud.com/mhakavaya
facebook.com/Mhakavaya-618325861536165

►Holymania [Voodoo hoodoo Rec – TR]
soundcloud.com/holymaniamusic
facebook.com/Holymaniamusic

►Nonstopfuture [IR/TR]
soundcloud.com/nonstopfuture
nonstopfuture.com

►CH[A]W [Metacortex Rec. – IR/TR]
soundcloud.com/chaw1

►Symphe [Psychedelic Forces/Magic of the Chaos – TR] soundcloud.com/symphe
facebook.com/symphepsy

►Cosmic Latte
soundcloud.com/cosmiclattecosmic
facebook.com/cosmiclattecosmic