Alice’in peşinden giderek psychedelic seyahat noktalarını takip etmeye ne dersiniz?

Dünya o kadar güzel ki yeni yerler keşfettikçe bu muhteşem doğanın insan eli ile yok olduğu gerçeği içimi acıtıyor. Ayrıca o kadar çok ilginç yer var ki insan hayret ediyor, hayran kalıyor gördüklerine.

Bu noktalar üzerindeki bazı yerler de psychedelic etkilerle bizleri ağırlıyor. Psychedelic Traveler internet sitesinden aldığım 18 nokta, insan ömrü boyunca bir kere gidilip, görülmeye değerler. Psychedelic kültürü ve gezmeyi seviyorsanız eğlenceli bir rota çıkartabilirsiniz buradan. Bu inanılmaz yerlerde yürüyüşler yaparak doğa ile bağlarınızı güçlendirebilir, kamp yaparak yıldızların keyfini sürebilirsiniz. Duygularınızı açarak canlılığın, tarihin, doğanın sizde bıraktığı etkiyi hissedin ve keşfedin.

Bu listeden birbirine yakın noktalardan kendinize mini ve ilginç konulu bir seyahat rotası çıkarmak çok keyifli olabilir. İncelediğimde hepsine gitmek için sabırsızlanıyorum ama kaçını görmek kısmet olur bilmiyorum.

Sizin bildiğiniz, dünyanın başka herhangi bir noktasında, psychedelic etkisi ile bizi kendine çeken yerler var mı? O zaman şimdi fotoğraflara keyifle bakın.

Gaia Dergi, 1 Haziran 2016 tarihli yazımdır.