We are the Hippies’i Kreosus üzerinden destekleyerek sitenin sürdürülebilirliğinin bir parçası olabilirsiniz. Kreosus üzerinden bizlere, 10 liraya kahve, 20 liraya yemek veya 30 liraya psychedelic pasta ısmarlayabilirsiniz. Peki, neden We are the Hippies’i desteklemeliyim ya da nedir bu oluşum diyorsanız, yazıyı okumaya devam edin. Destek olabilseniz de olamasanız da sizlere çok teşekkür ediyor ve sarılıyoruz. Bizlere iyi şans dilemeniz bile hepimizin içini ısıtacaktır.

We are the Hippies, psychedelic kültür, seyahat, vegan yaşam, yoga, sürdürülebilir yaşam ve festivaller ana kategorileri olmak üzere çeşitli konularda online yayın yapan aktüel bir blog sitesidir. Kişisel bir blog ile başlayan yayın hayatı artan ilgi ve takipçileri ile birlikte çok yazarlı bir platforma evrilmiştir.

Bu platform herkese bir kapı açıyor; farklı şeyleri keşfetmeye, güzellikleri görmeye, sevgiyi ve üzüntüyü paylaşmaya… Bir şeyleri kurtarmaya çalışmıyoruz ya da onları değiştirmeye. Burası bildiklerimizi paylaştığımız ya da bilmediklerimizi öğrendiğimiz, kendimizi ifade ettiğimiz bir yer.

Neden desteklemeliyim?

İçeriklerimizi düzenli bir şekilde okuyor ve bizi takip ediyorsanız; size güzel yazılar üretmeye devam edebilmemiz için destekleyebilirsin.

Sitenin her yıl kesin giderleri olan hosting, alan adı harcamaları dışında daha çok okura ulaşabilmek için çeşitli yazılara sosyal medya üzerinden ufak miktarlara reklamlar veriyoruz. Zaman zaman kendi sitemizin ve alt oluşumlarımızın tanıtımları için stick’ler bastırıyoruz. Sitenin teknik olarak daha iyi hizmet verebilmesi için ücretli kullanmak istediğimiz sistemler mevcut. Hayata geçirmek istediğimiz çeşitli fikirler var.

Ve tüm bunlar için sizin desteğinize ihtiyacımız var.

Nasıl destek olabilirim?

Hemen aşağıdaki ışınla butonuna basarak bizlere 10 liraya kahve, 20 liraya yemek veya 30 liraya psychedelic pasta ısmarlayabilirsiniz. Desteğiniz “aylık” veya “tek seferlik” olabilir. İşaretinizin hangi tarafta olduğuna dikkat etmeyi unutmayın. Yanlış tarafı seçseniz bile sistem üzerinden daha sonra değiştirebiliyorsunuz.

Ben sizi çok seviyorum; bunun yanında başka türlü de destek olmak istiyorum diyorsanız, o da çok basit. Sosyal medya hesaplarımızı takibe alıp, kendi arkadaş listenizi davet edebilirsiniz. Ayrıca kendi profilizde de bizleri veya içeriklerimizi paylaşabilirsiniz: We are the Hippies Facebook, Psy-Trance Turkey Facebook Grup, Psy-Trance Turkey Facebook, Psy-Trance Turkey Instagram.

Hepinize çok teşekkürler!
We are the Hippies Ailesi

Başlık Fotoğrafı: Neil Thomas/Unsplash