Eyüp Sabri Tuncer’in yakın zamanda çıkardığı Doğal Karanfil Özlü Diş Macunu, antiseptik özelliği ile ağzın rahatlamasını ve ferah bir nefesi bizlere vaat ediyor. Diş minesine zarar vermeden temizliyor ve dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı oluyor.

Diş beyazlatma konusunda pek bir etkisi yok. Zaten bence işin içine beyazlatma girince farklı kimyasallar da giriyor. Bence dişlerin beyazlığı için bir araçtan medet ummak yerine dişlerin sararmaması için çaba göstermek daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Karanfil beklediğim gibi acı bir tat bırakmıyor aksine bu tattan hoşlandım. Karanfil sevmeyenler de bir kere bence şansını deneyebilir. Diğer macunlara göre sahip olduğu daha jelimsi yapısının diş etlerine ve dişe daha iyi bir faydası var mı bilmiyorum ama benim çok hoşuma gitti.

Eyüp Sabri Tuncer, Doğal Karanfil Özlü Diş Macunu yanında farklı içeriklere sahip vegan başka diş macunlarına da sahip.

Diş macunu konusunda tercihim tamamen temiz üreticilerden yana da olsa bu macundan da hoşlandım. Ağız ferahlığı ve koku üzerine durması benim için tercih sebeplerinden biri. Bir macun almam gerekirse tercihimi bundan yana kullanabilirim

İçindekiler

Eyüp Sabri Tuncer Karanfil Özlü Diş Macunu İncelemesi

Şeker yok, SLS yok, Florur yok, Paraben yok, Titanim Dioxide yok, Gluten ve renklendirici yok. Yüzde 100 bitkisel Stevia kullanılmış.

Karanfil yağı sayesinde diş etklerin rahatlamasını sağlıyor ve kokusu ile ferahlık veriyor. Thymol kekik bitkisinden elde edilir, ağız içinin temizlenmesine yardımcı oluyor ve hoş bir koku bırakıyor. Çay ağacı yağı (Tea tree oil) ile plak oluşumu, ağız kokusu ve diş eti problemlerinin önlenmesine yardımcı oluyor. Formülündeki doğal mentol ile gün boyu ferah kalmanızı sağlıyor.

Tam liste:
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Xylitol, Polysorbate 20, Cocamidopropyl Betaine, Disoduium Phosphate, Euqenia Caryophyllus Leaf Oil (Karanfil Yağı), Xanthan Gum, Phenylpropanol, Caprylyl Glycol, Mentol, Stevia Rebaudiana Extract, Thymus Vulgaris Leaf Oil (Kekik Yağı), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Çay Ağacı Yağı)

Fiyat

75 ml boyundaki bu diş macunun Eyüp Sabri Tuncer, kendi internet sitesinde kendi diş macunu ile birlikte 15,90 liraya satıyor. Sadece diş macununu farklı platform ve dükkânlarda 11-13 lira ederin değişen bir skala ile bulabiliyorsunuz. Fiyat açısından da tercih edilebilir gibi duruyor. Kapağı açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketilmelidir.

İnternet siteleri: eyupsabrituncer.com