Ecotools Facial Cleansing Brush; kir, makyaj ve diğer yabancı maddeler gibi derin gözenek temizliği için öneriliyor. Cilde yavaşça dairesel hareket ile masaj yaparak kullanılıyor. Öncesinde fırçayı ılık su altında durulayıp, temizleyici peşine uygulamak gerekiyor.

Kullanıcılar genel itibari ile biraz kızarttığını söylüyor ama yani normal değil mi? Fırça ile suratını derinlemesine temizlemek istiyorsun. Hafif acıtma ve kızarıklık elbette olacaktır. Duş sırasında iyice yumuşayan cilde kullanmak belki siz o narin popolular için bir tık daha az acılı deneyim belki yaşatabilir. Cildi çok hassas olanlar için bu yüzden pek iyi bir seçim olmayabilir. Her kullanımdan sonra da iyice durulayın ve kuruması için bırakın.

EcoTools Facial Cleansing Brush Ürün İncelemesi

Ecotools Facial Cleansing Brush, derin gözenek temizliği ve pul pul dökülme için bir dermatolog tarafından test edilmiş kıllarla tasarlanmış. Ürün vegan ve geri dönüştürülebilir materyallerden yapılmış. Ecotools, adından da anlaşılabileceği gibi ekolojik kişisel bakım ve hijyen ürünleri üretiyor. Elle tutulur kısımları bambudan yapıyorlar. Paketleme de kâğıttan değil. Yüzde 20’si pamuktan, yüzde 80’ini de bambu liflerinden yapılıyor. Ayrıca plastik ve alüminyum parçaları da geri dönüştürülmüş malzemelerden kullanıyorlar. Bununla birlikte PETA sertifikasına sahipler.

Ne kadar süre kullanılabilir bilmiyorum. Bu kullanım sıklığınıza da bağlı olabilir. Haftada bir peeling zamanınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca artık kullanılmaz bir noktaya geldiğinde de atmayın; evde başka bir şeyin temizliği için belki kullanmaya devam edilebilirsin.

Fiyat

Türkiye’de online marketlerde bulabileceğiniz gibi eczane ve kişisel bakım marketlerinde de bulabiliyorsunuz. Veyahut isterseniz doğrudan internet sitelerinden satın da alabilirsiniz ama o zaman, ürünün gelmesi biraz daha uzun sürebilir ve ayrıca vergi vermeniz gerekebilir. Kendi sitelerinden göre daha ucuza satılan Türkiye’deki noktalardan temin edebilirsiniz. 21 lira ile 54 lira arasında değişen bir fiyat skalası var.

İnternet sitesi: ecotools.com