Aktivist birçok sanatçının bir araya gelerek hazırladığı Mission Lebanon albümü 1 Eylül tarihinde çıktı. Albümü BandCamp hesabından satın alarak onlara destek olabilirsiniz. Albümün içinde, birbirinden farklı sanatçı tarafından yapılmış 76 adet parça var. Toplanan tüm fonlar, Lübnanlı DJ ve prodüktör Moudy’nin kitle fon hesabına gönderilecek. Tüm bunlar konuşulurken, Moudy, hayal edilemez durumdaki insanlara yardım etmek için ekibi ile mücadeleye devam ediyor.

Bu albümün önemini ise şöyle anlatıyorlar:

2020’de başımıza gelen olaylar ve büyük ayrılıklar hakkında insanların fikirleri ne olursa olsun, değişmeyen bazı gerçekler var: milyarderler kulubü, çok uluslu şirketler ve bankalar!

Sınırsız olma lüksünün tadını çıkartıyorlar. Lobiciler, baskı uygulayabilmek için dünyanın en güçlü politikacılarına sınırsız erişim hakkına sahipler. Satın alınan ve ödenen ana akım ve sosyal medyayı kontrol ediyorlar. Gerçekten neler olup bittiğiyle ilgili bizi karanlıkta tutmak için pek çok yanlış gerçekleri yayıyorlar. Tüm bunlar, bize bir seçeneğimiz olduğu izlenimini vermek için hileli bir siyasi sistem üzerine inşa edildi.

Mission Lebanon
Albüm kapağı

Çoğunlukla uluslararası şirketlere ve hükûmetlere ait olan medya tarafından yayılan hain politikacılar, kötü niyetli yalanlarla alaşağı ediliyor. Birçoğumuz neler olup bittiğinin farkındayız, ancak medyaları bizi sürekli bir uyumsuzluk durumunda tutmak için uygun gördüklerini dramatize ederken hiçbir şey yapamayız. Böylece yankı olmadan istedikleri gibi yapmaya devam edebilirler. Bu nedenle dehşet saltanatı insan ırkı üzreinde devam ediyor ve şimdi 2020’de yoğunlaşıyor!

Şüphesiz bir başka şey de şu anda Lübnan’daki durumun emsali olmadığı; gerçek insanların, kardeşlerimizin yardıma ihtiyacı olduğu.

Ayrıca Mission Lebanon albümünde, Türkiye’den de bir isim var. Festivallerden tanıdığımız HydraMorph’un tekno projesi olan Haydratech’in Nothing same nothing regular isimli parçasını buradan dinleyebilirsiniz.