Çoğunlukla sadece 8 Mart’ta hatırlanan kadınların herhangi bir günde de gücünü gösterebilmek adına, Woodstock Kadıköy’de düzenlenen Attaleia Psytrance Gathering – Psychedelic Queen’s Tribe partisine hepiniz davetlisiniz!

İstanbul’da düzenli yaptığı indoor etkinliklerle takdir toplayan Attaleia Psytrance Gathering, bu sefer kabini, 9 Şubat’ta sadece kraliçelere devrediyor. DJane’lerin güçlü yorumlarının hepimizi sürükleyeceği bu geceye Ukrayna’dan Astro Kate, headliner olarak full-on sound’u ile performans sergilyecek. Beraberinde Türkiye’nin başarılı Djane’lerinden Fractalwave progressive psy-trance setiyle, Magic of the Chaos ailesinin göz bebeği Yejades Forest psychedelic setiyle, İzmir’in dark psychedelic kültürünün başarılı Djane’i Vortex Z ise darkpsy setiyle bu özel gecede kabinde olacak.

Partinin sahne dekorunu Magic of the Chaos‘un alt oluşumu Cosmic Fusion ekibi yapacak. Fotoğraf ve videolarını da Mehtap Doğan çekecek.

21.00’da kapıların açılacağı partinin giriş ücreti 30 TL. Kabinde kadın enerjisinin yoğun olduğu bu özel partiyi kaçırmamak için şimdiden tarihlerinizi ayarlayın!

Etkinlik linki: facebook.com/events/2237345646490182

ૐDJ’s ૐ

🎧 ASTRO CAT (Neuro Surfers) UA
✴️ soundcloud.com/astrocatdisco
✴️ www.facebook.com/astrokatrix

🎧 FRACTALWAVE (Ayata Festival)
✴️ soundcloud.com/fractalwave
✴️ facebook.com/fractalwave/

🎧 YEJADES (Magic of the Chaos)
✴️ soundcloud.com/yejades
✴️ facebook.com/yejades

🎧 VORTEX-Z (Metacortex Records)
✴️ soundcloud.com/7zevren
✴️ facebook.com/essesdans/

🎧 SELİN BAYKAL (Raptiye Records)
✴️ soundcloud.com/user-105626144
✴️ selinbaykal.com