close

Veggy Etsiz Tofu Kebap Ürün İncelemesi

Veggy Etsiz Tofu Kebap Ürün İncelemesi

Bu tarz alternatif ürünler içerisinde, tat açısından benim en çok tercih ettiğim, Veggy Etsiz Tofu Kebap seçeneği genellikle oldu. Hazırlanışı pratik. Kendisinin pek bir tadı yok (benim için sossuz hali de güzel) ama damak zevkime göre soslar ve baharatlarla hazırladığımda keyifle yiyorum. Ekmek arasında, pilav ya da makarna ile en çok tüketiyorum. Birçok yemeğin yanına da istenildiğinde eklenebilir. Ayrıca ısıtırken çok fazla bekletmeyin, zaten pişmiş bir şey süreyi uzattığınızda kenarlardan sert bir hale gelebiliyor.

İçindekiler:

Tofu (yüzde 34,5), buğday gluteni, soya sosu, su, ayçiçek yağı, rafine zeytinyağı, buğday nişastası, paprika, kurutulmuş soğan, sarımsak, maya ekstraktı, karabiber, biberiye, tütsü aroması.

Alerjen olarak soya ve gluten içeriyor. Koruyucu atmosferde paketlenmiş. Koruyucu katkı madde içermiyor.

Hazırlanışı:

Kutusundan çıkardıktan sonra şeffaf ambalajı kesip, dilediğiniz kadarını kullanabilirsiniz. Biraz yağ ekleyerek tavada 5 dakika ısıtın. İsterseniz hiç ısıtmadan da soğuk sandivicinize de ekleyebilirsiniz.

Fiyat:

Veggy Etsiz Tofu Kebap ürününü online marketler dışında büyük Migros’ta da bulabiliyorsunuz. 18 ile 22 lira arasında değişen bir fiyat sklasına sahip. Sık sık almak zorlayabilir ama arada farklı bir şeyler denemek için tercih edilebilir. Bir paketi ben birkaç kullanımda tüketiyorum.

İnternet sitesi: veggy.com.tr

Ürünlerle ilgili yaptığımız içerik detaylarına ürün incelemeleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Sizler tarafından desteklenmek, kaliteli içerikler üretebilmemiz için bizlere daha büyük olanaklar tanıyor. Lütfen bizi destekleyin!

Review overview

Doğa-Dostu 5
Paketleme 5
Kullanım Kolaylığı 10
Fiyat 5
Bulunabilirlik 7.5

Summary

6.5 Puan En dış paketi kâğıttan olmasına rağmen gıdanın muhafaza edildiği kutu ne yazık ki plastik. İki katmanlı şekilde paketleme yapılmış. Dış kutusu şık ama içindeki paketleme ne yazık ki ürünü doğa-dostu olmaktan uzaklaştırıyor. Kullanımı gerçekten çok kolay ve pratik. Fiyat ortalama gelirli insanlar için zorlayıcı olabilir. Bu da arada sırada tercih edilebilecek bir kategoriye sokabilir. Diğerlerine göre marketlerde en çok bulunan ürünler arasında. Bunun dışında online marketlerden de kolayca edinebilirsiniz.

Yeşim Özbirinci

Yazar Yeşim Özbirinci

Yazar. Gezgin. Maceracı. Vegan. Psy DJane. Fire Performer. ☮ Fakir ama kültürlü.

Bir Yorum Bırak