Hakkında - We are the Hippies nedir diye merak mı ediyorsunuz?
close

Hakkında

Yıllar önce kişisel bir platform olarak yola çıkan We are the Hippies (WATH), 2018 yılı ile birlikte kalabalıklaşan bir aileye döönüştü. Güzel de oldu. Yaptıkları işler ve yazılarıyla her yazar bu platforma yeni bir renk kattı.

We are the Hippies, psychedelic kültür, seyahat, vegan yaşam, yoga, sürdürlebilir yaşam ve festivaller ana kategorileri olmak üzere çeşitli konularda çevrimiçi yayın yapan aktüel bir blog sitesidir.

Kendi varoluş sorgulamalarımız ile içinde yol aldığımız boşluğumuzda, yaptıklarımızla zaman geçirmeye çalışıyoruz en nihayetinde. Ayı yaşıyoruz. Mümkün olduğunca huzursuz sistem ve çirkin insanlardan uzak durmaya çalışıyoruz.

Bu platform da aslında tüm herkese bir kapı açıyor; farklı şeyleri keşfetmeye, güzellikleri görmeye, sevgiyi ve üzüntüyü paylaşmaya… Bir şeyleri kurtarmaya çalışmıyoruz ya da onları değiştirmeye. Burası bildiklerimi paylaştığımız ya da bilmediklerimizi öğrendiğimiz, kendimizi ifade ettiğimiz bir yer.

Fakir ama kültürlü?

Fakir ama kültürlü mottosunun çıkış noktası tam hatırlanmasa da çok eskiye dayandığı aşikâr. Günümüzde birçok şeyin alternatifi mevcut. Aslında her zaman vardı ama insanların bunların uygulanabilirliğine inancı çevrimiçi iletişim ile birlikte daha çok arttı. Sosyal medya e-posta üzerinden gruplar kurup, alternatif seçenekler sunuyoruz artık. Otostop çekip, şehir içinde araç paylaşımları yapıyoruz. Takas veya freecycle ile istediğimiz şeylere erişebiliyoruz. Sadece eşya değil bilgi ve yeteneklerimizi de dönüştürüyoruz. Lüks otellerde değil doğanın ortasında çadırımızda kalıyoruz. Tüm bunları parasız veya ucuz yollarla da yapabiliyoruz.

Alışkanlıklarınızı değiştirmekten korkmayın ve tembellik yapmayın. Böylesi daha eğlenceli. Bu anlayışı anlayabilmek için fakir ama kültürlü mottosu ortaya çıktı. Bir şeylere erişebilmek, yapabilmek için çok paralara ihtiyacımız olmadığını ifade etmek istedim.

İşbirliklerimiz

Eğer reklam ve sponsorluk için işbirliği yapmak istiyorsanız doğrudan reklam ve sponsorluk sayfamızı incelemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişime geçerek medya kitimizi ve fiyat dosyamızı da talep edebilirsiniz.

Yazarlık başvurusu sayfasındaki forumu doldurup WATH ailesine katılabilir veya sadece konuk yazar olarak da sayfamızda yer alabilirsiniz.

Telif ve Gizlilik Politikalarımızı da incelemeyi unutmayınız.

İletişim sayfası üzerinden bizimle doğrudan bağlantı kurabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın:

facebook.com/wearethehippies
facebook.com/psytranceturkey
facebook.com/groups/pystranceturkey
pinterest.com/wearethehippiess
instagram.com/psytranceturkey