Karia Psytrance Gathering 2019 öncesinde, Karia Gathering – We Are One – Istanbul Teaser pre-event’i ile 16 Mart‘ta, Glow‘da indoor kapanışını yapacağız.

Almanyan başarılı sanatçılarından ve etkinliğimizin headliner’larından Noctilus Istanbul Teaser etkinliğinde bizlerle birlikte olacak. Karia ailesinden ÇEMÇ & PsySufi Project gecenin Warm-Up’ını yaptıktan sonra, yaptığı işlerle adından yurtdışında çokça söz ettiren Electic sahne alacak. Noctilus Live performansını sergiledikten sonra, geceyi hi-tech sound’u ile son zamanların en çok sevilen ve beğenilen prodüktörlerinden, İranlı ERF tamamlayacak.

Gecenin dekor çalışmalarını B.O.M. Design&Deco ekibinden sanat yönetmeni Meltem Develioğlu, Onur Tekin ve Baykan Aykol üstlenecek. Killa Hands Art Collective sanatçılarının enfes çalışmalarını bu partide de görebileceğiz. Cem Akdeniz de visual ile dekor çalışmalarına boyut katacak.

Kapı açılışının akşam 8’de olduğunu hatırlatayım. Tam bir psychedelic deneyim için açılış DJ’ini kaçırmayın! “We are One” teması altında birleşmek dileğiyle bu özel geceyi kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

Etkinlik linki: facebook.com/events/2242115946046575/

٠•●▶█ 🎵 LINE UP 🎵 █◄●•٠

🎧 Noctilus – Wudagabeda Records – (Parvati Records) ✂ 🇩🇪 (Live)
🎵 soundcloud.com/nocti-luca
▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄

🎧 ÇEMÇ – (Karia Psytrance) ✂ 🇹🇷 (Dj-Set)
🎵 soundcloud.com/psychemch
▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄

🎧 ERF – (COSMIC CREW RECORDS) ✂ 🇮🇷 (Live)
🎵soundcloud.com/erfan-nikseresht
▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄

🎧 ELECTIC – (Dropzone Records / Goa Records) ✂ 🇹🇷 (Live)
🎵 soundcloud.com/electicofficial
▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄