Dekorasyon ekiplerinin, görsel ve video sanatçılarının çalışmalarını
sergileyebilecekleri ve dünyanın her yerinden iş teklifi alabilecekleri, organizatörlerin de etkinliklerini duyurabileceği bir platform amacıyla kurulan Psy Jungle yayında. Hem de yerli malı!

İnternet sitesinin yayınlaması ile ilk aşamasını tamamlayan Psy Jungle, ikinci aşamasında, plak şirketleri, DJ ve prodüktörlerin de dahil olabileceği bir yapı oluşturmayı hedefliyor. Daha net bir ifadeyle Psy Jungle psy-trance kültürüne ilgi duyan herkes için eşine az rastlanır bir kaynak ve arşiv olmayı planlıyor.

Örneklemek gerekirse bugün Fransa’dan bir organizatör siteye giriş yaptığında dekor ekiplerinden görsel sanatçılara, müzisyenden promosyona kadar dijital dünyada ihtiyaç duyduğu bütün gereksinimleri tek çatı altında bulabilecek. Daha da önemlisi tüm etkinlikler ülke ve şehirler üzerinden hatta müzik türlerine göre kategorilenmiştir. Bu sayede bir kullanıcı dünyanın neresinde olursa olsun kendi şehrindeki ve kendi müzik zevkine uygun etkinlikleri bulabilir, tüm detaylarını inceleyebilir, yorum ve inceleme yapabilir hatta ileri aşamalarda bilet alabilir.

PsyJungle: Psy-trance kültürüne ilgi duyan herkes için yeni bir platform

Psy Jungle tüm içerik oluşturucuları (Dekorasyon Ekipleri, Video ve Görsel Sanatçılar, Organizatörler) için harika araçlar sunmaktadır. Bunların arasında paylaştıkları içeriğin istatistiksel raporlamaları en öne çıkanıdır. Örneğin; bir festival paylaşan organizatör bu festivale ne kadar ilgi duyulduğunu, hangi ülkelerden gösterim sağlandığını görebilir ya da doğrudan katılımcıların yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilir.

İçerik paylaşımı bütün ziyaretçilere açıktır herhangi bir ücret talebi yoktur. Psy Jungle tamamen ücretsizdir. Ancak böyle bir portalın hayatta kalabilmesi için bazı gereksinimleri olduğu da bir gerçektir ve bu gereksinimleri sağlayabilmek için Psy Jungle’da bağış/donation sistemi vardır.

PsyJungle: Psy-trance kültürüne ilgi duyan herkes için yeni bir platform

Yukarıda da bahsedilen ileri aşamalarda organizatörlerine doğrudan bilet satabilecekleri bir sistem planlıyorlar ancak bu şu an için planlama aşamasında.

Eğer bu aşamada bizi desteklemek isteyen olursa logo arayışımız devam ediyor, boş vakti olan bir grafik tasarımcı varsa Psy Jungle’a logo hediye edebilir.

Bu platform, psy-trance kültürüne adanmıştır ve kolektif bir projedir fayda sağlayabileceğine inanan herkese ve her düşünceye açıktır.

psyjungle.com
www.facebook.com/PsyJungle
www.instagram.com/psyjungle_
twitter.com/PsyJungle