Eskişehir’in sevilen ve ilgi ile takip edilen ismi Beta Pegasi, The Galactic Order ismi ile ilk track’ini, Beatport Top 100 içerisinde kendine sıkça yer bulan, Brezilya’nın önemli label’larından biri olan Speedsound Records‘tan yayınlandı.

Geçmişten bugüne dek ilgilendiği birkaç genre ve sub-genre’yi harmanlayarak soft bir sound ile buluşturmayı isteyen Beta Pegasi, harekete geçip bunu gerçekleştirmeye karar verdi. Birkaç günlük yorucu stüdyo sürecinden sonra “progressive rock, progressive trance, psychedelic, experimantal, electronik” tarzarının kendine özgü teknik ve trafklerini tek bir parça içerisinde toplamaya çalıştı. Beta Pegasi, bu sürecin en zorlu kısmının, belirtmiş olduğu tarzları doğru şekilde kullanarak özgün ve akıcı bir kompozisyon ile buluşturmak olduğunu söyledi.

Bu track ile melodi ve frekansların gücüyle dinleyicileri farklı duygu durumlarına yönlendirmeyi hedefleyen Beta Pegasi, dinleyicinin track’i dinledikten sonra kendi hikâyesini de oluşturacağını söylüyor.

The Galactic Order track’ini Beatport ve Juno üzerinden satın alabilirsiniz. Yakın zamanda da iTunes, Spotify, Deezer, Amazon Music gibi birçok popüler platform üzerinde de yayınlanacak. Gelişmeleri kişisel hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

Facebook: facebook.com/betapegasimusic
Soundcloud: soundcloud.com/betapegasimusic