close

Çiçek çocuklar

Avni Onur Sevinç

Avni Onur Sevinç

Hayatında dönüştürdüklerini paylaşmaya çalışan yazar. Öğrendikçe, bağ kurdukça genişleyen sevgiyi sözcüklere aktarmaya gayret ediyorum.Hep birlikte birbirimize hatırlatarak ilerleyelim.

Devamını gör
Cihat Sakarya

Cihat Sakarya

Müzikolog ve müzik öğretmeni. Kocaeli Üniversitesi Müzik bölümünü bitirdi. Ardından Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde müzikoloji yüksek lisansını İgor Stravinski'nin Bahar Ayini ve Müzikal Primitivizm üzerine tamamladı. Master yıllarında sempozyumlarda çalışmalarını sundu. Uluslararası hakemli müzikoloji dergilerinde müzik tarihi ve yirminci yüzyıl müziği üzerine makaleleri yayınlandı. 2018 yılında aynı üniversitede doktoraya başladı. 2009 yılında psychedelic trance ile tanıştı. Türkiye'deki ve yurtdışındaki festival ve partilerde Dj performans sunmaya devam ediyor.

Devamını gör
Dilek Alabulut

Dilek Alabulut

Ankara Üniversitesi İLEF Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Doğa ve hayvan sever. Müzik, sinema ve fotoğraf ile uğraşır. Çizim yapar ve kitap okur. Yeni bilgiler öğrenmeyi, keşfetmeyi, görmeyi, duymayı, bilmeyi sever.

Devamını gör
Gülşah Bayazıt

Gülşah Bayazıt

Mimar, restorasyon uzmanı. Kültür, sanat, tarih, edebiyat, mimarlık, tasarım ve ekolojiyle ilgileniyor. Münih'te yaşıyor.

Devamını gör
Gürcan Aydemir

Gürcan Aydemir

83 doğumlu. Terazi burcu. Müzik hissettikleri, dans ibadeti. Hareket uzmanı. Kamp delisi. Deneysel lezzet şefi. Hayvan koruyucu. İzleme ve öğrenme meraklısı.

Devamını gör
Maji Mag

Maji Mag

Psy-trance kültürünü anlatan Türkiye’nin ilk yayını Maji E-Mag'ın çeşitli yazılarını artık We are the Hippies internet sitesinde çevrimiçi okuyabileceksiniz. Maji E-Mag, İngilizce Türkçe dilinde toplamda 19 sayı yayın yaptı. Psychedelic trance kültürünün doğru oluşmasından doğru anlaşılmasına kadar etkisi çok büyüktü

Devamını gör
Melika Aydın

Melika Aydın

Hayalperest -Hayali ki bir kıvılcımın asiliğinde dağılmaktır evrene.- İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi

Devamını gör
Murat Bostan

Murat Bostan

Akrep burcu. Avukat, gezgin, keşfetmeyi ve yeni hikayeler deneyimlemeyi sever.

Devamını gör
Rengin İnal

Rengin İnal

Her canlıyla eşit değerde olduğunu bilen saygılı insan, yoga ve kedilere aşık, bitkilere hayran, öğrenip araştırmak en büyük keyfi

Devamını gör
Selçuk Aygün

Selçuk Aygün

86'da İstanbul'da doğdu. Marmara Üniversitesi'nde sinema eğitimi aldı. Sinemayı, edebiyatı, müziği, sporu seviyor ve uzay konsolosluğunda konsolos olarak çalışıyor.

Devamını gör
Sema Aydemir

Sema Aydemir

1987 Adana doğumlu. Boğa burcu mensubu. Yoga eğitmeni ve öğrencisi. Ekonometrisyen. Matematik ve geometri öğretmeni. Kamp yapar. Doğayı ve hayvanı korur. Okumayı, yazmayı, izlemeyi, dinlemeyi, öğrenmeyi, aktarmayı sever.

Devamını gör
Şeyma Akgöz

Şeyma Akgöz

Ulusal bir ajansta Medya İlişkileri/PR üzerine çalışıyor. Yaklaşık 10 yıldır sırt çantasıyla kamp yaparak seyahat ediyor. Asıl odak noktasını üretim / yaratıcılık olarak tanımlayarak bu bağlamda bir şeyleri dönüştürmeyi, yaşamdan üreterek beslenmeyi sürdürüyor. Müzik, resim, edebiyat, tasarım, doğa, yoga, mistisizm, okültizm, ezoterik öğretiler, semboller ve mitler ilgileri arasında.

Devamını gör
Yeşim Özbirinci

Yeşim Özbirinci

Baltanın kendisi

Yazar. Gezgin. Maceracı. Vegan. Psy DJane. Fire Performer. ☮ Fakir ama kültürlü.

Devamını gör