close
FestivalPsychedelic

Agartha Festival, 25-31 Ağustos tarihlerinde Salda Gölü’nde gerçekleşiyor

Bu yılın festival sezonunun açılışını Agartha Psy-Trance Festival ile yapmıştık. Agartha Festival, yılın ortasında çok daha güzel bir lokasyon ile müzik ve dans severleri tekrar bir araya getiriyor. 

Dünya’da Mars gezegeninin yüzeyine benzerlik gösteren sadece iki yerden biri olan Salda Gölü, beyaz kumları ve turkuaz rengi ile Türkiye’nin Maldivleri diye anılıyor. Yer kabuğunun altındaki medeniyetin ismi olan Agartha, barış ve sevgiyi yükseltmeyi hedefliyor. Agartha’ya giden tünelleri keşfetmemiş olabiliriz ama Salda Gölü’nde bir araya gelerek kucaklaşabiliriz. Agartha Festival, 25-31 Ağustos tarihleri arasında, Burdur’da yer alan Salda Gölü’nde gerçekleşecek.

Festivalin bu sefer iki sahnesi olacağı duyruldu. Main Stage’de psy-trance, Goa trance, techno ve dark trance çalarken Forest Stage’de chill-out, Goa, tech house ve deep house çalacak.

Sırbistan topraklarında 2005 yılında ortaya çıkan ve Mala parçasıyla akıllara kazınan Tropical Bleyage, Portekiz’den Paranormal Attack ve Türkiye’den Bahar Canca line-up’ın belli olan isimlerinden. Birçok yerli ve yabancı Dj’in line-up içinde yer alacağı söyleniyor.

Ayrıca festival alanında yedi gün boyunca kendi ürünlerinizi sergileyebilir veya workshop düzenleyebilirsiniz. Yoga etkinliklerinin ve ateş şovlarının da yer alacağı indirimli festival biletleri 1 Ağustos itibarı ile festival başlangıç tarihine kadar 300 lira, kapıda ise bilet fiyatı 400 lira olacak.

+90 (533) 694 9443 numaradan ekibe ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak www.bugece.co internet sitesinden biletleri temin edebilirsiniz.

Burdur’a gidenler birçok kuş türünün bulunduğu Burdur Gölü’nü ve Türkiye’nin zararlı kimyasallara karşı başlatılan doğa projesi Lisinia’nın merkezini de ziyaret etmeden dönmesinler.

Etkinlik sayfası: www.facebook.com/events/963932770409909
İnternet sitesi: https://www.agarthafestival.com

BOOM!

Facebook Yorumları
Tags : Agartha FestivalBahar CancaaBurdurDansElekttronikMalaMüzikParanormal AttackPsychedelicSalda GölüTropical Bleyage